logo
Domluvit si schůzku
Tel.:+420 608 729 738
Drobečková navigace

Úvod > Je dobré vědět > STAVEBNÍ firmy

S mnoha stavebními firmami v regionu úspěšně spolupracujeme při jimi prováděných stavbách a rekonstrukcích objektů.  

Z počátku nás většinou oslovovaly pouze formou dotazu, či požadavku konzultace ohledně zabezpečení objektu, požadovaném jejich zákazníky, nebo třeba s potřebou rozšíření, či uprav stávajícího systému v rekonstruovaném objektu.

Dnes, po kladných zkušenostech a navíc v době, kdy je zabezpečení objektů téměř samozřejmostí, tyto firmy svým zákazníkům samy aktivně nabízejí naše služby a navíc je mnohdy i samy využívají pro ochranu svých staveb a sídel před nenechavci.

Spolupráci jsme zatím museli odmítnout pouze jediné stavební firmě, shodou okolností, patrně té největší v našem regionu. Přesto, že se honosí nejrůznějšími certifikáty kvality, které si lze zakoupit, je pro ni kvalita až na posledním místě. Tento případ však považujeme za jedinou výjimku.

Realita je taková, že jediné co u takových firem rozhoduje při výběru dodavatelů je nejnižší cena. Tím jsme se dostali do situace neslučitelné s naší firemní politikou. S cenou lze operovat pouze omezeně, pokud to nemá mít nepříznivý vliv na kvalitu dodané služby. Odmítáme dodávat nekvalitní systémy a služby jenom proto, aby si velká stavební firma zvýšila obrat o pár stokorun. Od toho zde máme zmiňované ,,kutily a lepiče", po kterých pak tyto jejich výtvory opravujeme.

Navíc odmítáme komukoli dodávat naše služby a systémy za jím vymyšlených a nesmyslných podmínek, kdy záruka má být maximální, cena minimální a splatnost nadstandardní, nejlépe 2 - 3 měsíční.