logo
Domluvit si schůzku
Tel.:+420 608 729 738
Drobečková navigace

Úvod > Je dobré vědět > STAVEBNÍ firmy

S mnoha stavebními firmami v regionu úspěšně spolupracujeme při jimi prováděných stavbách a rekonstrukcích objektů.  

Z počátku nás většinou oslovovaly pouze formou dotazu, či požadavku konzultace ohledně zabezpečení objektu, požadovaném jejich zákazníky, nebo třeba s potřebou rozšíření, či uprav stávajícího systému v rekonstruovaném objektu.

Dnes, po kladných zkušenostech a navíc v době, kdy je zabezpečení objektů téměř samozřejmostí, tyto firmy svým zákazníkům samy aktivně nabízejí EZS od nás a navíc je mnohdy i samy využívají pro ochranu svých staveb, sídel a skladů.

Spolupráci jsme zatím museli odmítnout pouze jediné stavební firmě, shodou okolností, patrně té největší v našem regionu. Přesto, že se honosí nejrůznějšími certifikáty kvality, které si dnes lze zakoupit, je pro ni kvalita až na posledním místě.

Realita je taková, že jediné co u takových firem rozhoduje při výběru dodavatelů je nejnižší cena. Tím jsme se dostali do situace neslučitelné s naší firemní politikou. S cenou lze operovat pouze omezeně, pokud to nemá mít nepříznivý vliv na kvalitu dodané služby. Odmítáme dodávat nekvalitní systémy a služby jenom proto, aby si velká stavební firma zvýšila obrat o pár stokorun. Od toho zde máme zmiňované ,,kutily a lepiče", po kterých pak tyto jejich výtvory opravujeme.

Navíc odmítáme komukoli dodávat naše služby a systémy za jím vymyšlených a nesmyslných podmínek, kdy záruka má být maximální, cena minimální a splatnost nadstandardní, nejlépe 2 - 3 měsíční.