logo
Domluvit si schůzku
Tel.:+420 608 729 738
Drobečková navigace

Úvod > Služby > INSTALACE ALARMŮ JABLOTRON

Instalace alarmů JABLOTRON

ZABEZPEČENÍ JE PŘEDEVŠÍM PREVENCE:

ALARM - dříve frajeřinka před sousedy, dnes téměř nezbytná součást budovy.

Jeho úkol - přivolat v případě problému povolané osoby a adekvátní zásah, je až druhořadý.

Hlavním jeho úkolem je, odradit případné nezvané hosty. 

Ti se však rekrutují nejen z nepřizpůsobivých skupin, ale stále častěji z protřelých, mnohdy opakovaně trestaných recidivistů. 

Někdy zákazníci požadují jen výstražné samolepky, či atrapy kamer, aby zloděje odradili. Vyjde to levněji než zabezpečení a účel to částečně také plní. Nenechavci však již také nejsou včerejší. Většinu takových falešných opatření pozná i malé dítě. Výstražné samolepky koupíte v kdejakém stánku:

Koupíte v kdejakém eshopu

Z toho důvodu značíme všechny naše instalace vlastními výstražnými samolepkami, které od nás obdrží POUZE majitelé námi nainstalovaných systémů:

Stejně tak značíme i námi dodané kamerové monitorovací systémy:

Všechny podstatné části našich systémů, stejně jako ostatní poctivé firmy, značíme pro případ potřeby servisu:

Pokud na objektu ,,visí" pouze nějaká siréna, bez ,,podpisu dodavatele", může případný lapka oprávněně předpokládat, že se jedná pouze o atrapu, či jinak nefunkční = neškodné zastrašovadlo...

Při instalacích v rozsáhlých areálech, dodáváme na přání zákazníků i velkoformátové výstražné cedule vlastního stylu a výroby v našich barvách. Nikdy nepoužíváme standardní z běžného prodeje.

Instalace systémů JABLOTRON

Systém vždy navrhujeme podle Vašich požadavků tak, aby Vám vyhovoval a aby byl optimálně zabezpečen Váš majetek.

Pokud Vám doporučíme určitý typ a počet detektorů, nikdy není účelem dosažení většího zisku z prodeje. Vždy navrhujeme POUZE optimální, uživatelsky příjemné a platné legislativě odpovídající řešení. 

Pokud se Vám nabídka nějakého místního montéra zdá výhodnější, mile rádi ji s tou naší porovnáme. Zatím se nám v takovém případě nestalo, že by zákazník upřednostnil nižší cenu, před kvalitním řešením, splňujícím základní normy a snadným ovládáním.

Jako autorizovaný dodavatel dodržujeme cenovou politiku fy JABLOTRON.

Doporučíme Vám řešení, které nejlépe vyhoví Vašim potřebám:

JABLOTRON 100

Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Rozšiřitelné, snadno dálkově ovládatelné, snadno nastavitelné. A navíc dobře vypadá!

JABLOTRON 100 je revoluční systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a nespočet dalších rizik.

Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem...).

Je určen VÝHRADNĚ k montáži proškoleným technikem s platným certifikátem.

DŮRAZNĚ DOPORUČUJEME PROVĚŘIT HISTORII, ZKUŠENOSTI A PŘEDEVŠÍM REÁLNÉ REFERENCE MONTÁŽNÍHO TECHNIKA!!!

JABLOTRON 80 OASiS

S koncem roku 2017 ukončil JABLOTRON výrobu i prodej JA-80 OASiS.

Vzhledem k širokým možnostem jeho nástupce, systému JA-100 již nemá smysl JA-80 pořizovat. Pokud Vám jej někdo nabízí, patrně se pouze potřebuje zbavit satrých skladových zásob.

POPTÁVKA PRODUKTŮ A SLUŽEB