logo
Poptat službu
E-mail: info@cmelda.cz
Domluvit si schůzku
Tel.:+420 608 729 738
Drobečková navigace

Úvod > Je dobré vědět > NAŠE CÍLE

PO CELOU DOBU NAŠEHO PŮSOBENÍ PROSAZUJEME ZÁKLADNÍ NEMĚNNÉ CÍLE:

UŽIVATEL, KVALITA, JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ:

Budeme pokračovat v úsilí,zůstat i nadále nejvýznamějším dodavatelem s opravdu garantovaným následným servisem a prvotřídní kvalitou instalací zabezpečení v tomto regionu.

Náš zákazník si nepořizuje alarm proto, že ho má soused, nebo proto, že mu jej někdo nabídl, ale proto, aby maximálně zabezpečil svůj majetek a aby měl jistotu bezpečí.

VÝROBCE:

Nadále budeme prosazovat upřednostnění prvotřídní kvality zabezpečení, před množstvím prodaných systémů = VÝRAZNÉ omezení počtu doporučovaných montážních firem.

Nelze jít cestou, kde alarm může montovat každý, kdo absolvuje banální školení, následně namontuje pár alarmů a hned je dopručován. Je třeba, aby o zabezpečení věděl víc, než jen kolik má za jeho montáž a prodej a aby své schopnosti prokázal nejen množstvím spokojených zákazníků ale věrností a důvěrou v jednoho výrobce.

Chceme docílit vytvoření uzavřené skupiny specializovaných montážních partnerů s vymezeným regionem působnosti..

Každý region v ČR je specifický. Na Vysočině, konkrétně na Žďársku, je optimální okruh působnosti do 30ti km vzdálenosti od sídla montážní firmy. Pokud je instalace dál, případné servisní zásahy se výrazně prodražují a jsou časově náročné. Pouze pokud bude daný region zpravovat jeden ověřený oblastní partner, lze garantovat jeho dlouhodobou udržitelnost a rychlý servis.

RODINA:

I my montéři alarmů máme své rodiny a děti.

Chceme jim dát přiměřenou jistotu budoucnosti, podloženou mimo jiné i možností předání léta budovaného jména a zkušeností tradiční montážní firmy. Již od školních let postupně vedeme naše následníky k zájmu o naši práci a pomalu rozvíjíme jejich znalosti a zájem o tento obor.

Jsme přesvědčeni, že naplnění těchto cílů bude největším přínosem především pro uživatele našich systémů.