logo
Domluvit si schůzku
Tel.:+420 608 729 738
Drobečková navigace

Úvod > Je dobré vědět > NAŠE CÍLE

PO CELOU DOBU NAŠEHO PŮSOBENÍ PROSAZUJEME ZÁKLADNÍ NEMĚNNÉ CÍLE:

UŽIVATEL, KVALITA, JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ:

Budeme pokračovat v úsilí,zůstat i nadále nejvýznamějším dodavatelem s opravdu garantovaným následným servisem a prvotřídní kvalitou instalací zabezpečení v našem regionu.

Náš zákazník si nepořizuje alarm proto, že ho má soused, nebo proto, že mu jej někdo nabídl, ale proto, aby maximálně zabezpečil svůj majetek a aby měl jistotu bezpečí.

VÝROBCE:

Nadále budeme prosazovat upřednostnění špičkové kvality instalace a následného servisu, před množstvím prodaných systémů = VÝRAZNÉ omezení počtu montážních firem.

Nelze jít cestou, kde alarm může montovat kdejaký elektrikář. Je třeba, aby o zabezpečení věděl víc, než jen kolik má z jeho montáže, ale aby své schopnosti prokázal množstvím spokojených zákazníků, věrností a důvěrou ve výrobce.

Chceme docílit vytvoření uzavřené skupiny specializovaných montážních partnerů s vymezeným regionem působnosti..

Každý region v ČR je specifický. Na Vysočině, konkrétně na Žďársku, je optimální okruh působnosti kolem 30ti km vzdálenosti od sídla montážní firmy. Pokud je instalace dál, případné servisní zásahy se výrazně prodražují a jsou časově náročné. Pouze pokud bude instalace v regionu spravovat jeden ověřený oblastní partner, lze garantovat jeho dlouhodobou udržitelnost a rychlý servis.

RODINA:

I my montéři alarmů máme své rodiny a děti.

Chceme jim dát přiměřenou jistotu budoucnosti, podloženou mimo jiné i možností předání léta budovaného jména a zkušeností tradiční montážní firmy. Již od školních let postupně vedeme naše potomky k zájmu o naši práci a pomalu rozvíjíme jejich znalosti a zájem o tento obor.

Jsme přesvědčeni, že naplnění těchto cílů bude největším přínosem především pro uživatele našich systémů a služeb.