logo
Domluvit si schůzku
Tel.:+420 608 729 738
Drobečková navigace

Úvod > Je dobré vědět > NAŠE CÍLE

PO CELOU DOBU NAŠEHO PŮSOBENÍ PROSAZUJEME ZÁKLADNÍ NEMĚNNÉ CÍLE:

UŽIVATEL, KVALITA, JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ:

Budeme pokračovat v úsilí, zůstat i nadále nejvýznamějším dodavatelem s opravdu garantovaným následným servisem a prvotřídní kvalitou instalací zabezpečení v našem regionu.

Náš zákazník si nepořizuje alarm proto, že ho má soused, ale proto, aby maximálně zabezpečil svůj majetek.

VÝROBCE:

Nadále budeme prosazovat upřednostnění špičkové kvality instalace a následného servisu, před množstvím prodaných systémů = VÝRAZNÉ omezení počtu montážních firem.

V současné době nabízí instalace EZS kde kdo. Legislativa bohužel nemá žádné zvláštní požadavky na kvalifikaci v tomto oboru. Mnoho zákazníků při výběru montéra hledí jen na cenu, případně sliby.. Není to cesta správným směrem. Již více než 25 let vidíme, že se situace stále dokola opakuje. Vznikají desítky nových montérů, stejný počet jich tiše mizí... Stále zde při tom zůstávají tradiční firmy, které zde byly od samého počátku existence Jablotronu. Náš boj s touto slepou uličkou spočívá v tom, že jsme zcela přestali poskytovat opravy a servis cizích instalací. Pouze Vy = zákazníci si musíte uvědomit, že si nepořizujete hračku za pár stokorun, ale že investujete do svého zabezpečení. Podle toho by také měl vypadat výběr montážní firmy...

Chceme docílit vytvoření uzavřené skupiny specializovaných montážních partnerů s vymezeným regionem působnosti..

Každý region v ČR je specifický. Na Vysočině, konkrétně na Žďársku, je optimální okruh působnosti kolem 30ti km vzdálenosti od sídla montéra. Pokud je instalace dál, případné servisní zásahy se výrazně prodražují a jsou časově náročné. Pouze pokud bude instalace v regionu spravovat jeden ověřený oblastní partner, lze garantovat jeho dlouhodobou udržitelnost a spolehlivý servis.

 

 

Jsme přesvědčeni, že naplnění těchto cílů bude největším přínosem především pro uživatele našich systémů a služeb.