logo
Domluvit si schůzku
Tel.:+420 608 729 738
Drobečková navigace

Úvod > Je dobré vědět > ELEKTROMONTÁŽNÍ firmy

Dlouhodobě úzce spolupracujeme s většinou elektromontážních firem v regionu

Když jsme kdysi začínali, většina elektrikářů nechápala, proč by měl zabezpečení montovat někdo jiný než oni.  

Léta neustálého vývoje tohoto odvětví a především reálná praxe ukázaly, že instalace alarmů je dnes opravdu již samostatný obor. V dnešní době je nedostatek elektrikářů. Ti, kteří své řemeslo dělají poctivě, nevědí co dřív. Nemají čas ani potřebu se zdržovat neustálým sebevzděláváním v dalších oborech.

Naše vzájemná spolupráce je přínosná nejen pro zákazníka, ale i pro elektrikáře.

Zákazník díky nám získá kvalifikovaně navržený a instalovaný systém, s plnohodnotným a garantovaným servisem, 

Elektrikář nepřichází o práci - kabelové rozvody pro EZS realizuje souběžně s ostatními elektro rozvody. Navíc mu odpadá následná starost s údržbou a servisem alarmu.

Při přípravě nových kabelových rozvodů v objektech, ať v rámci nové výstavby či rekonstrukce, doporučujeme připravit i kabeláž pro alarm. Jedná se v tu chvíli o zanedbatelné navýšení jak ceny práce, tak materiálu, které je však velmi podstatnou úsporou pro uživatele v budoucnu. Každý stavebník se snaží ušetřit při nemalých investicích, které stavby i rekonstrukce obnášejí. Nepřipravit si kabeláž pro alarm v rámci jedné akce jenom proto, že na něj právě nemám volné prostředky, je velká škoda. Alarm montujeme mnohdy i několik let po dokončení stavby, kdy již majitel splatil úvěry, nebo se jinak finančně zotavil. Pak se stává připravená kabeláž velmi významnou finanční úsporou.

Jako všechny slušné firmy, děláme návrh zabezpečení objektu, rozmístění komponent a cenový rozpočet zdarma.