logo
Poptat službu
E-mail: info@cmelda.cz
Domluvit si schůzku
Tel.:+420 608 729 738
Drobečková navigace

Úvod > Je dobré vědět > ELEKTROMONTÁŽNÍ firmy

Dlouhodobě úzce spolupracujeme s většinou elektromontážních firem v regionu

Když jsme kdysi začínali instalace nabízet, většina elektrikářů nechápala, proč by měl zabezpečení montovat někdo jiný než oni.  

Léta neustálého vývoje tohoto odvětví a především reálná praxe ukázaly, že šlo o krok správným směrem. V dnešní době je nedostatek kvalitních elektrikářů. Ti, kteří své řemeslo dělají poctivě, neví co dřív. Nemají čas ani potřebu se zdržovat neustálým sebevzděláváním v dalším oboru.

Tato spolupráce je přínosná nejen pro zákazníka, ale i pro elektrikáře.

Zákazník díky nám získá kvalifikovaně navržený a instalovaný systém, s plnohodnotným a garantovaným servisem, 

elektrikář nepřichází o práci - kabelové rozvody pro EZS realizuje souběžně s ostatními elektro rozvody, ale odpadá mu následná starost s údržbou a servisem systému.

Při přípravě nových kabelových rozvodů v objektech, ať v rámci nové výstavby, či rekonstrukce, doporučujeme připravit i kabeláž pro alarm. Jedná se v tu chvíli o minimální navýšení jak práce tak ceny, které je však velmi podstatnou úsporou pro uživatele v budoucnu. Každý stavebník se snaží ušetřit při nemalých investicích, které stavby i rekonstrukce obnášejí. Nepřipravit si kabeláž pro alarm v rámci jedné akce, jenom proto, že na něj právě nemám volné prostředky, je velká škoda. Alarm montujeme mnohdy i několik let po dokončení stavby, kdy již majitel splatil úvěry, nebo se jinak finančně zotavil. Pak se stává připravená kabeláž velmi významnou finanční úsporou.

Vzhledem k vývoji ekonomické situace a kriminality v ČR, je elektronické zabezpečení majetku téměř nutností.

Jako všechny slušné firmy, děláme návrh zabezpečení objektu, rozmístění komponent a cenový rozpočet zdarma.