logo
Domluvit si schůzku
Tel.:+420 608 729 738
Drobečková navigace

Úvod > Reference

Reference

Na Vysočině jsme nejstarší montážní firmou s největší tradicí i počtem instalací.

Díky tomu jsme Platinovým montážním partnerem Jablotronu.

Kvalifikovanějšího dodavatele v našem regionu nenajdete.

 

 

 

 

Platinovy_MP_Jablotron[1].png

 

 

 

 
Pozici PLATINOVÝ MONTÁŽNÍ PARTNER JABLOTRONU jsme získali a opakovaně obhajujeme díky největšímu počtu instalací, jejich kvalitě, pouze kladných referencí a bezkonkurenční tradici.
Děkujeme našim zákazníkům.           To jsou ti, kdož svojí důvěrou a následně kladnými referencemi dostali naši montážní firmu na post nejvyšší.

 

 

 

 

Řízení vjezdu do firemního areálu kamerou čtecí SPZ v Brně:

V červenci 2020 jsme instalovali řízení vjezdu do firemního areálu pomocí kamery která čte SPZ oprávněných vozidel a hlasového vrátného.

Vjezd je ovládaný:

kamerou která čte SPZ a typ vozidel. Oprávněným vozidlům otevře a zaznamená je,

domácím telefonem s 32 účastníky kteří mohou otevírat z kanceláře,

SMS zprávou, nebo prozvoněním oprávněným telefonem,

kalendářem který řídí chování brány podle denní hodiny a pracovních, či volných dnů...

Výjezd je aktivován standardní zemní smyčkou.

Z dálky.jpgZepředu.jpg

Detail.jpg

Instalace byla realizována ve spolupráci s renomovanou firmou Seidler, s.r.o. ze Žďáru nad Sázavou.

 

 

Zabezpečení sítě prodejen ZZN hospodářských potřeb:

První prodejnu ZZN hospodářských potřeb jsme zabezpečili v Novém Městě na Moravě v r.1999 systémem JA-60.

Následně jsme díky našemu nadstandardnímu servisu byli pověřeni zabezpečením dalších prodejen:

Bystřice nad Pernštejnem - rekonstrukce a rozšíření EZS,

Velká Bíteš - rekonstrukce a rozšíření,

Havlíčkův Brod - nová prodejna,

Skuteč - nová prodejna,

Choceň - nová prodejna,

Nové Město na Moravě -  nová prodejna v r.1999 - instalace JA-60. Přestavba na JA-100 v r.2019,

Žďár nad Sázavou - rekonstrukce EZS v r.2021.

 

 

 

Dělali jsme Charitu: 

Mezi naše nejvýznamnější instalace v roce 2014 patřila instalace rozsáhlého přístupového, monitorovacího a zabezpečovacího systému v Charitním domově v Moravci.

Za tuto zakázku jsme obdrželi zvláštní cenu v soutěži JABLOTRONu: ,,VYCHYTÁVKA ROKU"

Po dlouhé době to byla zakázka, kde před nejnižší možnou cenou, byla ze stran zadavatele špičková kvalita a funkce systému, jeho instalace a garantovaný servis.

Základem celého systému je JA-100. Díky rozsahu a variabilitě byla využita podstatná část širokého spektra možností tohoto výrobku JABLOTRONu. Jako doplňková zařízení byly osazovány osvědčené domácí telefony URMET a monitorovací CCTV kamery.

Vzhledem k neustálému vývoji, úpravám a přestavbám areálu, systém nadále rozšiřujeme a upravujeme novým potřebám. To je další z věcí, které nás na této zakázce těší. Není mnoho zákazníků, kteří myslí na budoucnost a umožní nám systém koncipovat s rezervou tak, aby jej bylo bez velkých nákladů možné dál rozšiřovat.

Charita

Zásobovací brána Charitní domov Moravec

Moravec kláves

Ovládací klávesnice seterna Charitní domov Moravec

Další instalace ve Westernovém městečku Šiklův mlýn:

Westernové městečko je našim stálým zákazníkem již řadu let. Realizovali jsme zde desítky instalací a rozšíření.

Paradoxem je, že jedinou instalaci, kterou pro Western realizovala jiná firma (shodou okolností ze ZR), jsme museli celou rekonstuovat. Opravdu hrozné co tam hoši (s ISEM) předvedli... Jednalo se o zabezpečení strašidelného zámku Draxmoor v Dolní Rožínce.

Draxmoor

V roce 2015 jsme se podíleli na kompletní rekonstrukci penzionu - kompletní zabezpečovací a protipožární systém.

Western 2015

V roce 2016 jsme realizovali obdobně rozsáhlou rekonstrukci přilehlého hotelu.

Všem doporučujeme strávit zde alespoň jednu noc. Tématicky zařízené pokoje a útulné prostředí Westernového městečka nadchnou každého...

Chtěl by někdo polemizovat o kvalitách instalací a sysémů?:

V dubnu 2016 jsme byli pozváni na servis jedné z našich nejstarších instalací. Systém HESTIA-915 - jak jinak - výrobek JABLOTRONu. Vzhledem k jeho ,,stáří" jsme předpokládali, že půjde o výměnu celého EZS. Zákazník nás od instalace ani jednou nepotřeboval. Nakonec stačilo jen vyměnit zálohovací akumulátory v ústředně a siréně a jeli jsme domů.

Celý servis zákazníka přišel na necelých 1.000,-Kč včetně materiálu. Za zmínku také stojí skutečnost, že v roce 1996, když jsme alarm montovali, přišel na necelých 24.000,-Kč včetně tehdejší 5% DPH.

Který spotřebič v domácnosti Vám vydrží takhle dlouhou dobu, navíc bez jakýchkoli výdajů na servis? Dovozové systémy většinou končí s koncem záruky = po dvou letech...

První alarm 1.jpg

První alarm 2
První alarm 3

Našim stálým zákazníkům zajišťujeme zabezpečení objektů v rámci celé ČR:

Náš region je tradiční chalupářskou oblastí především obyvatel Brna a okolí. Nemálo chalup zde mají i obyvatelé Středočeského kraje a Prahy. Mezi nimi i mnoho známých osobnosti z kulturního života a sportu.

Mnoha takovým chalupářům jsme zde instalovali alarmy či kamery. Na základě jejich kladných zkušeností s nás již mnoho z nich oslovilo, zda by jsme jim instalovali zabezpečení i ve firmě, doma a dalších objektech.

Vzhledem k riziku vysokých nákladů na dopravu a čas v případě servisu, poskytujeme tuto službu bez jakýchkoli slev. Přesto máme nespočet instalací i nad rámec našich oblíbených 30km...

Podobné je to i s firmami které mají síť poboček: 

Pobočka NTSUP Pardubice

ntsup praha

Pobočka NTSUP Praha

Pobočka NTSUP Nové Město na Moravě

Také hasiči začali preferovat kvalitu:

Realizuleme instalace EZS ve stále více hasičských zbrojnicích. Dřívější fámy, že na instalace našeho systému se nevztahují krajské dotace se ukázaly jako lživé.

Nejdřív nás hasiči oficiálně neoslovovali, protože jim bylo z jistých kruhů naznačeno, že na zabezpečení které jim dodáme my, nezískají dotace. Když to nakonec někteří průraznější přece skusili, záhadně se jejich žádosti i s našimy návrhy ztrácely.

Po několika zákrocích a kontrolách na dotčených úřadech, nadřízenýmy orgány a nemálo personálních změnách, došlo postupně ke změnám. Nyní již má smysl žádat o dotaci na elektronický zabezpečovací systém i přesto, že si nevyberete největší firmu v kraji...

 Hasičská zbrojnice Sněžné

Hodíš sir nov

Hasičská zbrojnice Hodíškov

Hasičská zbrojnice Slavkovice

...pokud ale zástupce zadavatele bez omluvy zruší s námi dohodnutou schůzku proto, že do něj večer soused nalil pár panáků v místní nálevně, nemůže se potom místní SDH (jako ve vesničce u Dolní Rožínky) divit, že mají nejdražší zabezpečení zbrojnice široko daleko. Navíc dodané firmou bez referencí a garance servisu...

Ale jistě to byl příjemný a opojný večer plný slibů...

 

 

Zabezpečení Modelového království

Modelové království v kulturním domě ve Žďáru nad Sázavou nyní disponuje nejen optimálním prostorem pro svoji expozici, ale i kvalitním zabezpečením.

Pokud budete vymýšlet nedělní program, vřele Vám doporučujeme návštěvu. Precizně propracovaná expozice, včetně modelů významných staveb z okolí, ve spojení se zábavným komentářem. Vhodné pro všechny věkové kategorie, kluky, holky, tatínky, ale i maminky si přijdou na své...

MK ZR

 

Prázdniny 2016 ve znamení napjatých termínů v základních školách

Během letních prázdnin 2016 jsme realizovali několik instalací v základních školách. Tradičně u těchto akcí byl hlavní problém - napjaté a pro nás předem nejisté termíny.

Výměna domácích telefonů v Základní škole v Novém Veselí za videotelefony proběhla bez větších problémů. Na prapodivně vedené a v nepochopitelných místech fušersky napojované kabelové rozvodyjsme již zvyklí.

Aktualizováno 12/2017 - pro neustálé problémy a nespolehlivou funkčnost videotelefonů, ukázala se výměna kabelových rozvodů jako nezbytná. Opět se potvrdilo naše tvrzení, že šetření na nesprávném místě se nevyplácí...

ZŠ N.M.

 Přístupový a monitorovací systém II.základní škola v Novém Městě na Moravě 

DT ZŚ

 Přístupový systém - videotelefon Základní škola a školka v Novém Veselí

 

 

 

Kamerový monitorovací systém v Moravci:

V září 2016 jsme instalovali kamerový systém v Moravci.

Těší nás, že odpovědné osoby  (starostové, manažeři, majitelé firem), stále častěji vybírají dodavatele služeb podle jejich referencí. Díky tomu nám přibývají stále větší zakázky na úkor firem postavených pouze na reklamě a lobingu.

Instalace kamerového systému v Moravci je jedním z důkazů. Obec získala mnohonásobně kvalitnější systém než má blízká obec od jiné firmy. Navíc ani ne za poloviční cenu.

Dodány byly kvalitní IP kamery CP PLUS.

Obec Moravec

Kamerový monitorovací systém Moravec

 

 

 

Přístupový systém bytového domu v Novém Městě na Moravě

V roce 2016 jsme dokončili instalaci přístupového systému bytového domu na ulici Budovatelů v Novém Městě na Moravě

Systém je řízený EZS ústřednou JABLOTRON-100. Řídíme zde vstupy do tří vchodů, kde každý má navíc další 4 vstupy do sklepů, kočárkárny a kolárny. Celkem je zde cca 300 uživatelů, kteří mají různé úrovně oprávnění. Využitím jedné ústředny pro všechny vchody, došlo nejen k výrazné finanční úspoře, ale také ke zjednodušení práce správce systému. Ten může snadno do systému jednotlivým uživatelům přiřadit jejich stávající čipy, které mají od jiných zařízení (vstupy do zaměstnání, škol, stravovacích či docházkových systémů a podobně). Oproti konkurenci je to významně příjemnější nejen ekonomicky, ale především uživatelsky. Uživatelé nemusí platit a nosit spousty čipů od různých systémů.

Pred domem
Vstup
Sklep2
Kola

Sklep

 

 

Rekonstrukce DT ve Žďáru Nad Sázavou

Realizovali jsme rekonstrukci domácích telefonů na Okružní ulici ve Žďáru nad Sázavou. Staré telefony byly nespolehlivé. Obyvatelé domu neopoměli při zateplení domu žádnou maličkost.

Aby nedopadli třeba takto:

Špatně

Vyrobili jsme jim toto:

Celý objekt po omítce

Před omítkou
Detail před
Po omítce
Detail po omítce

 

 

 

Kamerový monitorovací systém bytového domu Neužilova ulice Brno Bohunice

Během rekonstrukce výtahů jsme realizovali instalaci kamerového systému do kabin výtahů a společných prostor v bytovém domě v Brně Bohunicích.

Vyt 2

Kamery do výtahů se osvědčily především jako ideální prevence proti vandalům...