www.cmelda.cz
Volejte: 608 729 738

ZABEZPEČENÍ JE PŘEDEVŠÍM PREVENCE:

Zabezpečovací systém není hračkou, ani prostředkem ke chlubení se před sousedy. Jeho úkol - přivolat v případě problému povolané osoby a adekvátní zásah, je až druhořadá záležitost. Hlavním jeho úkolem je, odradit případné nezvané hosty. 

Ti se však rekrutují nejen z nepřizpůsobivých skupin, ale častěji z protřelých, mnohdy několikrát trestaných, ostřílených recidivistů. 

Někdy po nás zákazníci poptávají jen výstražné samolepky, či atrapy kamer, aby zloděje odradili. Vyjde to levněji než zabezpečení a účel to částečně také splní. Zloději však již také nejsou včerejší. Většinu takových falešných opatření pozná i malé dítě:

Koupíte v kdejakém eshopu

Z toho důvodu značíme všechny naše instalace vlastními výstražnými samolepkami, které od nás obdrží POUZE majitelé námi nainstalovaných systémů:

Stejně tak značíme i námi dodané monitorovací systémy:

Všechny podstatné části našich systémů, stejně jako ostatní poctivé firmy, značíme pro případ potřeby servisu:

Pokud na objektu ,,visí" pouze nějaká siréna, bez ,,podpisu dodavatele", může případný lapka logicky předpokládat, že se jedná pouze o atrapu, či jinak nefunkční, neškodné zastrašovadlo...

Při instalacích v rozsáhlých areálech, dodáváme na přání zákazníků velkoformátové výstražné cedule vlastního stylu dle našich šablon. Nikdy nepoužíváme standardní z běžného prodeje.

 

Instalace systémů JABLOTRON

Systém vždy navrhujeme podle Vašich požadavků tak, aby Vám vyhovoval a aby byl optimálně zabezpečen Váš majetek.

Pokud Vám doporučíme určitý typ a počet detektorů do určitých prostor, není to za účelem dosažení většího zisku z prodeje. 

Pokud se Vám nabídka nějakého místního montéra zdá výhodnější, rádi ji s tou naší porovnáme. Zatím se nám v takovém případě nestalo, že by zákazník upřednostnil nižší cenu, před kvalitním zabezpečením, splňujícím základní normy.

Jako autorizovaný dodavatel dodržujeme cenovou politiku fy JABLOTRON.

Doporučíme Vám řešení, které nejlépe vyhoví Vašim potřebám:

JABLOTRON 100

Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Rozšiřitelné, dálkově ovládané, snadno nastavitelné. A navíc dobře vypadá!

JABLOTRON 100 je revoluční systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).

Je určen VÝHRADNĚ k montáži proškoleným technikem s platným certifikátem.

DŮRAZNĚ DOPORUČUJEME PROVĚŘIT HISTORII, ZKUŠENOSTI A PŘEDEVŠÍM REFERENCE MONTÁŽNÍHO TECHNIKA!!!

JABLOTRON 80 OASiS

Roky vyzkoušený zabezpečovací systém, na který se můžete spolehnout!

Na konci roku 2017 ukončil JABLOTRON výrobu a prodej JA-80 OASiS.

Vzhledem k možnostem jeho nástupce, systému JA-100 již nemá smysl JA-80 na novou instalaci pořizovat. Pokud Vám jej někdo nabízí, patrně se pouze potřebuje zbavit skladových zásob.

.

 

GSM kamera

GSM Kamera je bezdrátový bezpečnostní systém s rychlou a jednoduchou instalací. V jednom výrobku získáváte vše, co potřebujete pro zajištění nebo sledování malého prostoru.

Kamera je vhodná k vnitřnímu i venkovnímu použití. Ideální je pro střežení domů a zahrad, firemních prostor a skladů, dětí i nemocných osob, vozidel a cenností.

Je vhodná především pro instalaci svépomocí.

 POPTÁVKA PRODUKTŮ A SLUŽEB

ČMELDA - Jan Chmelař

Žďárská 78
592 31 Nové Město na Moravě

Pracovní doba

v pracovních dnech

od 8:30 do 16:30 hodin

Tel.: 608 729 738

www.cmelda.cz
info@cmelda.cz

Napište nám